Apçağa Köyüne Ulaşım

Bize gelin nasıl mı geleceksiniz? İşte tarifi;

 1-Otobüs yolculugu biraz uzun zaman alır ama uzun yolculuklardan hoşlanlar için bir hayli keyli olacaktır bunun için ise iki seçeneginiz var,

 Elazığ Murat Turizim

  •      İstanbul Otogarı Peron No:150
  •      Tel : 0212 658 05 07 – 658 05 08
  •      Ankara Otogarı Peron No:65
  •      Tel : 0312 224 12 23

 2-Erzincan’a hava yolu ile gelmek size zaman kazandırı bunun yanında Erzincanı gezer buradan leblebi ve dogal maden suyundan alırsınız akşam üstü ise Kemaliye münibüsleri ile Kemaliye gelir oradanda Apçağa Köyüne ulaşırsınız.

 3-Elazığ’a hava yolu ile gelirsiniz buda size zaman kazandırır bunun yanı sıra Elazığ’ı gezer Harputa çıkar orada bir kahve içerek dinlenirsiniz akşam ise Kemaliye münübüsleri ile Apçağa Köyünün dibinde inersiniz.

 4-Malatya üzeride hava yolu ile gelebilirsiniz buradan da Malatya’nın Şire pazarını gezer mevsimine göre yaş yada kuru kaysınızı alabilirsiniz akşam ise Kemaliye minibüsleri ile Apçağa Köyünün dibinde inersiniz.

 Bu arada köyümüzün fırınından gitmeden de ekmek siparişi verebilir kargo ile ekmeğinize ulaşabilirsiniz. Ekmek almak  için; Osman ÖZÇELİK’i ara Tel : 0537 728 70 48

 

 

When writing essays one of the most important things you should do is follow an outline. Before beginning to write it is crucial to draw up a blueprint for your complete essay. The outline will help you to focus to a single idea and help https://www.devdiscourse.com/article/education/2048409-the-8-best-essay-writing-service-companies-for-college-students you develop a unique approach. Having another set of eyes look over your work will help. In order to have your essay completed and edited by a professional, think about hiring an expert ghostwriter. Listed below are the steps to write an outline, and finalized work.

If you are a college or high school student, you will probably need paper writing services to help you with your papers. These services tend to be safe and reliable. You can find several on the internet. If you’re not sure which one to choose go through these guidelines. These guidelines can help you identify the most suitable service https://urbanmatter.com/10-best-essay-writing-services-in-2022/ that meets the needs of your business. You’re in a variety of choices when you are looking to hire professionals to write your college papers service. There are numerous advantages to using a service like this, and the advantages are discussed below.